EvoKure, çok yüksek katı içeriği ve izosiyanat içermeyen formülasyonu sayesinde çevre dostudur. Hem VOC emisyonları hem de malzeme tüketimi minimuma indirilir. Fırın gerektirmeyen çok hızlı kuruma sayesinde, standart boya sistemlerine kıyasla boyama sürecinde, yer gereksinimleri, boyama süreleri ve enerji maliyetleri açısından büyük tasarruf potansiyeli sağlar.

EvoKure son derece kullanıcı dostudur. Üst üste binen alanlarda yüksek stabilite, uygun formülasyonlarla garanti edilebilir. Tüm parlaklık seviyesi ayarları ve renk tonları mümkündür. Çok parlak kaplamalarda bile, gazsız kürleme mekanizması, yüksek kuru film kalınlıklarına sahip, kaynamayan yüzeyler sağlar.

EvoKure yüksek performanslı bir kaplamadır. Kimyasal, mekanik ve fiziksel direnç gibi birçok parametrede, mevcut 2K astarların ve son katların değerleriyle karşılaştırılabilir veya bunları aşabilir.

Şartnameye Göre Kurutma

EvoKure boya sisteminin teknolojik yeniliği sayesinde LANKWITZER'deki geliştirme ekibi, boyama sürecinde hız, esneklik ve ekolojiyi birleştirmeyi başaran ilk ekiptir.

Tamamen yeni EvoKure boya teknolojisi, oda sıcaklığında bile son derece hızlı kuruma ve tam işleme esnekliği ile karakterize edilir. Sistem izosiyanatsız olarak işlenir ve böylece yarının çevresel gereksinimlerinin bugünden karşılanmasını sağlanır.