Teknomet Kimya, boya çamuru ayırma kimyasalları, arıtma ve boyahane yardımcı kimyasalları; çamur ayırıcı ve susuzlaştırıcı makine, paslanmaz çelikten makine tasarımı, imalatı, satış ve satış sonrası teknik destek hizmeti ile endüstriyel boyalar (UV kürlenmeli boyalar, su bazlı & solvent bazlı boyalar; toz boyalar) ve özel yağlar konusunda faaliyet göstermektedir.

Firmamız; otomotiv, otomotiv yan sanayi, beyaz eşya, plastik, ambalaj, tarım makineleri, raylı sistemler, gıda, havacılık gibi bir çok sektöre uzman kadrosu, teknik destek deneyimi, ilgi, bilgi ve sürdürülebilirlik ilkesi ile hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Bilgi çağının getirdiği yenilikler ve gelişmeler doğrultusunda, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ‘görerek bakmak, anlayarak çözmek‘ bakış açısını esas alarak ve çözüm ortağı kimliği ile hizmet vermektir.

Vizyonumuz

İlgi, bilgi ve takip ilkemiz ile gelişen teknolojiyi ve yenilikçi sistemleri; yüksek standartlı, çevreye duyarlı, kaliteli hizmet ile birleştirerek müşterilerimize sunmak ve müşterilerimiz tarafından tercih edilen bir firma olmaktır.

Değişime Açık
Sürekli İyileşen
Sorumluluk ve Güven Sahibi
Çalışan Odaklı
Takım Ruhuna Sahip
Her Aşamada Çevreci ve Kaliteli