Kimyasal Üretimi

2013 yılından bu yana TUTKU ve ÖZEN ile...
Boyahane suları arıtma kimyasalları tasarımı ve imalatı ile başlayan yolculuğumuz, boyahane temizlik, endüstriyel su arıtma, temizlik ve bakım kimyasalları üretimi ile tek noktadan güvenilir çözümler sunan bir iş paketi haline gelmiştir.

Daha Fazlası

Makine Ekipman Üretimi

TEKNOMET, proseslerinin enerji verimliliğini ve su tüketimini sürekli sorgulamayı kendisine hedef olarak belirlemiştir. Bu sebeple, sistemlerinize özel anahtar teslim çözümler sunuyoruz. TEKNOMET grubu olarak makine ve ekipmanlarımızda, malzeme, proses teknolojileri, kimyasal ve mekanik direnç konularında yüksek dayanıklılık ve kaliteyi garanti ediyoruz.

Daha Fazlası

Lankwitzer Boya Grubu

1952 yılında Berlin’de kurulan LANKWITZER, en yüksek kalitede endüstriyel kaplamalar üretmek amacıyla yola çıkmıştır.
65 yılı aşkın sektörler arası deneyim, şirketler grubumuzun başarısının temelidir. Teknolojik yeniliklere duyulan sevgi, tavizsiz kalite seviyemizin korunması, müşterilerimizin süreçlerini derinlemesine anlamamız ve maksimum enerji ile hizmete hazır olma heyecanımız, felsefemizin en büyük değerleridir.

Daha Fazlası

Endüstriyel Yağlar

Biz bir grup profesyonel triboloji uzmanıyız. 200 binden fazla işletme üretim hattında bize güveniyor. Modern yüksek teknoliji denklemlerinin gereksinimlerini karşılayan IKV TRIBOLOGIE, çok çeşitli endüstriyel uygulamalar için yüksek performanslı yağlayıcılar tasarlar ve üretir.

Daha Fazlası

Boyahane ve Endüstriyel Su Arıtımı

Su ve enerji kaynaklarının sorumlu kullanımı, şirketimizin temel kaygılarından biridir. Bu nedenle TEKNOMET, gerek iç proseslerinin gerekse müşterilerinin enerji verimliliğini ve su tüketimini sürekli sorgulamayı ve iyileştirmeyi kendisine hedef olarak belirlemiştir.
Boyahane ve endüstriyel su arıtma kimyasallarında yaptığı yenilikçi ve sürdürülebilir çalışmalar ile bu hedefi ulaşılabilir hale getirmiştir.

Daha Fazlası

Boyahane Sistemleri

Otomotiv, otomotiv yan sanayi, beyaz eşya, plastik, ambalaj, tarım makineleri, raylı sistemler, gıda, havacılık gibi birçok sektörde üretilen malzemeler için, üretim kapasitesine ve kalite beklentisine göre yaş boya tesisleri tasarlanmakta ve üretilmektedir.

Daha Fazlası