Boya çamuru ayırma kimyasalları, arıtma ve boyahane yardımcı kimyasalları; çamur ayırıcı ve susuzlaştırıcı makine, paslanmaz çelikten makine tasarımı, imalatı, satış ve satış sonrası teknik destek hizmeti ile endüstriyel boyalar (UV kürlenmeli boyalar, su bazlı & solvent bazlı boyalar; toz boyalar) ve özel yağlar konusunda faaliyet gösteren TEKNOMET, sektöründeki global değişim ve teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerine yenilikçi, kaliteli, güvenilir ve sorunsuz hizmet sunmayı ilke olarak benimsemektedir.

Takım ruhunu benimsemiş, verilen hizmetin önemini idrak etmiş, özveriyle çalışan personelimiz hizmet kalitemizin birer mihenk taşıdır.

Kalitemizin sürekliliğinin teminatı, benimsediğimiz hizmet anlayışımızdır. TEKNOMET, zamanında üretim ve teknik destek ilkesi ile çevre sorumluluğu, güvenilirlik, süreklilik ve saygınlığı esas alır.

Tüm birimlerde uygulanabilir şartları yerine getirmek, sürekli olarak eğitim, gelişim ve iyileştirme çalışmalarını uygulayarak, kaynakların en etkin biçimde kullanılmasını sağlayıp verimliliği artırmak, Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini kendimize prensip kabul ederek “ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standardı” nın gereklerini yerine getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek “Kalite Politikamız” dır.