Boya çamuru susuzlaştırıcı makinelerimiz; yaş boya uygulaması yapan tüm endüstriler başta olmak üzere; otomotiv, otomotiv yan sanayi, beyaz eşya, plastik, ambalaj, tarım makineleri, raylı sistemler, gıda, genel endüstri, boru profil hatları ve bir çok farklı sektörden, ayrıca organize sanayi atık sularından çıkan çamurların susuzlaştırılması amacı ile geliştirilmiştir.

 1. Bantlı Tip

  Bant tipi çamur susuzlaştırıcı makine, kimyasallar ile koagule olan atığı, paslanmazdan imal edilen özel hareketli elek yapısından geçirerek süzme işlemi yapmakta ve bu sayede sudan ayrışan çamuru susuzlaştırmaktadır.
  Boya çamuru ayırıcı ünitelerin altına direkt olarak yerleştirilebilir. Çamur süzme kapasitesi ve işletmenin yerleşim alanına göre, özel ölçülerde boyutlandırılabilir.

 1. Tamburlu Tip

  Tamburlu tip çamur susuzlaştırıcı makine, sürekli çalışan ve hat hızı gerektiren sistemlerde, daha kısa sürede yüksek katı oranlarında atık çamur elde etmek için kullanılır. Atık çamurun, katı oranının mekanik olarak arttırılması amacıyla tasarlanmıştır.
  Boya çamuru ayırıcı ünitelerin altına direkt olarak yerleştirilebilir. Çamur süzme kapasitesi ve işletmenin yerleşim alanına göre, özel ölçülerde boyutlandırılabilir.

 1. Burgu Tip

  Burgu tip çamur susuzlaştırıcı makine, süzme, sıkıştırma ve tercihen kurutma ünitelerini içeren çok üniteli bir makinedir. Bu sayede sudan ayrışan çamur mekanik olarak ve yüksek hızda susuzlaştırmaktadır.

  Burgu tip çamur ayırıcı makine, suyun geri kazanımı, atığın sudan ayrıştırılması, bertaraf öncesi susuzlaştırılması işlemlerini kademeli olarak fakat tek gövdede gerçekleştirir.
  Boya çamuru ayırıcı ünitelerin altına ya da atık sahalarına direkt olarak yerleştirilebilir. Çamur süzme kapasitesi ve işletmenin yerleşim alanına göre, özel ölçülerde boyutlandırılabilir.